karapati 20 Takipçi | 0 Takip

2013 BURÇ YORUMLARI(Nuray Sayari)

2012-12-08 14:38:00
2013 BURÇ YORUMLARI(Nuray Sayari) |  görsel 1

***2013'de Koç Burcu

Sevgili Koçlar 2013 İş ve kariyer konusunda yılın en baskın etkilerini siz yaşayacaksınız.
Mars’ın Başak burcundaki etkisi sebebi ile yılbaşından Mart 2013 tarihine kadar olan dönemde önemli fırsatlar ile karşılaşacak olan sevgili Koçlar 24 Ocak ile 15 Nisan 2013 arasındaki dönemdeinşaatpetrolulaşımbankacılıkmedya ve ticarette son yılların en güzel günlerini yaşayacağınız bir döneme hazırlanın. Hayatınızda çok ciddi ve köklü bir değişimi yaşayacaksınız. Bir kırılma noktası yaşamış olanlar yeni bir 7 yıllık döneme hazırlanın. Siyasettesanattasporda ön planda olacaksınız Sürekli daha yukarıyı ve daha fazlasını hedefleyeceksiniz.

Bazılarınız da çalıştığınız firmalarda büyük başarılar yakalayacaksınız. Girdiğiniz ortamda dikkati çekecek ve insanları etraflınıza toplayacaksınız Zaten toplulukları idare etme dürtüsüKoçların liderlik vasıflarının bir yansımasıdır. Sağlığınıza biraz daha dikkat ediniz. Venüs’ün etkisi ile birlikte beklenmedik seyahatlerufak tanışmalar olasılığınız çok yüksek Temmuz 2013 sonrasındaevinizle ilgili beklenmedik sorunlar veya aile içi ilişkilerde var olan bir gerilimin iyice su yüzüne çıkması dikkat etmeniz gereken konular.

Yine oluşacak olan Güneş ve Ay tutulmaları hayata beklentileriniz ile beraber yaşama bakış açınız da değişecek eğer çıktığınız kişiyle zaten güçlü bir ilişkiniz varsakendinizi evliliğe hazır hissedeceksiniz; birkaç ay önce hazır olduğunuzu düşünmüyor olsanız bile… Eğer evliliğinizde bir süredir mutsuzsanıznihayet bu ilişkiden çıkacaksınız. geleceğinizin öyküsü henüz yazılmadı çünkü gelecek şu anda verdiğiniz ve vereceğiniz kararlara göre oluşacaksadece doğrugerçek iyiyi seçmeyi umabilin sevgili Koçlar…

***2013'de Boğa Burcu

Bu sene Boğaların aşkları konuşulacak! Aşklarına ve evine düşkünlüğüyle ünlü bir burç için bu yeni bir haber. Yıla çok iyi başlayacaklar. 6 ay boyunca tüm fırsatlar ayaklarına gelecek. Bu yıl en çok fayda görecek burçlardan biri. Jüpiter burcunuzda. 2013’te bile tüm Boğalara büyük kapılar açılacak. Neyi hayal ettiyseniz onu hayatınızda bulma imkânı bulacaksınız. Dört Güneş tutulmasıiki de Ay tutulması barındıran 2013 yılıyaşamınızdaki birçok şey ve kariyerinize şok etkisi yapacak..
Yapabileceğiniz pek bir şeyde yoktu zaten. 4 Ocakta hayata bakış açılarınızın önemli bir şekilde değişeceği ve artık önümüzdeki 18 ay boyunca burcunuzda ve karşı burcunuzda oluşacak olan Güneş Tutulmaları ile beraber fiziksel ve duygusal değişimlerin yoğun ve keskin yaşanacağı bir döneme giriyorsunuz. Maddi kazançlarınız her zamankinden daha fazla artacak. Ancak; 15 Haziran’dan itibaren vergiborçkiraaidat gibiödemeniz gereken meblağlar konusunda dikkatli olmalısınız. Hayatınızdatazminattelif hakkımiras veya nafaka gibi hukuki boyutu da kimi ayrıntılar sizi uğraştırabilir.

Ağustos 2013'den sonra yeni fırsatlara imkân verirkenbekâr Boğalar aşkspor ve sanatsal faaliyetlerde başarıyı her zamankinden daha fazla yakalayacaklar. Ekim ayından itibaren Satürn’ün kadersel alanınıza gelmesi ile beraber evlilik ve anlaşmalar 2012’in renkli yönlerinden olacaklardır bir kısmınızeğer çocuk sahibi değilsenizçocuk sahibi olacakbir kısmınızda ileriye dönük ciddi duygusal ilişkilere gireceksiniz Geçmişi yok etme gücünüz yoktuşimdi var. Bunu kullanır mıyız? Neden olmasın?

***2013'de İkizler Burcu

Yılın ilk 6 ayıdüşünmekarınmakkendinizi sosyal şartlarda ve hayatta güçlendirmek ile ilgili konularda ön plana çıkacaksınız. İmtihanlar gezegeni Satürn şu an size yardım ediyor. Temmuz 2013'e kadar ve tüm güneş döngünüzde bir yıl boyunca kalacak olan Marsmülk satın almakyeni kurduğunuz işte başarılı olmak gibi konularda sizi pek çok alanda ön plana çıkartacak. Arınma dönemine giriyorsunuz sevgili İkizler. Yaklaşık 20 ay - burcunuzda olan tutulmalar sebebi ile çok sarsıldınız. Uzun zamandan beri böyle bir yılı bekliyordunuz.

Ve böyle bir yıl yaşamadınız sevgili İkizler. Şans kapınızı çalacak. Fırsatlar değerlendirmek için hazırlıklı olun kaçırdıklarınıza dikkat kesilin. Yapabilirlikleriniz geçmiş yıllara göre bu yıl daha fazla olacak. Yine bu sene düzenli sağlık kontrolleri yaptırmanız çok önemli; çünkü eğer ufak rahatsızlıklar ihmal edilirsekötü sonuçları olabilir. Duygusal açıdan bu yıl sizin için doğru eşin nasıl olması gerektiğini daha iyi anlayabileceksiniz.

Kendinizi bir kişiye adamaya ve birlikte uzun yıllar sürecek bir hayat kurmaya hazır görünüyorsunuz. Eğer yanlış kişilerle flört ediyorsanızromantizmi simgeleyen beşinci evinize girecek olan Satürnsize nerede hatalar yaptığınızı gösterecek. Gözü kara davranabilir hedeflediğiniz kişiyi elde etmek için fazla düşünmeden harekete geçebilirsiniz. Fakat amacınıza ulaştıktan sonra onun doğru kişi olmadığını düşünmeniz de mümkün. Sizin duygusal arayışlarınız başkalarının da gözünden kaçmayacak… Dikkatli olun.

***2013'de Yengeç Burcu

Hayatı çok yoğun yaşayacaksınız.Kendinizi her zamankinden daha güvende hissedeceğiniz bir yıla gireceksiniz. Yılın ilk 6 aylık dönemievaile yaşadığınız yeri genişletmekkredi ile mülk sahibi olmak gibi konular ön plana çıkarkenyılın ikinci yarısıdaha ziyade hayatınızda daha istikrarlı ilişkiler ve daha keyifli dönemleri gelecek. Jüpiter’in bulunduğu konum sebebi ile sosyal ilişkilerarkadaş grupları ve toplantılartüm yıl içinde yoğunlaşırken15 Nisan–26 Haziran arasındaki dönemde bazılarınız sizden saklanan bazı gerçekleri öğrenebilir.

Yine Jüpiter’in buradan transiti sizi zor olaylardankaza ve belalardan koruyacaktır. Ayrıca beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Elinize miras geçebilir. Problemli bir miras konusu bu 6 ay içerisinde sizin yararınıza çözümlenebilir. 2013 hayatı size çok yoğun yaşatacak sevgili Yengeçler. Yine eğitimmedyailetişimkonuşmakyazmak yılın ana konuları olacak. Bazılarınız eğitime geri dönerkengenç Yengeç burçları eğitim hayatlarında büyük başarılar yakalayacaklar. Ailesel ilişkilerinize daha fazla temkinliözenli yaklaşmalısınız..

Genç Yengeçlereflört etmekyeni ilişkiler28 yaş döngüsündeki yengeç burçlarının ilişkilerini resmileştirme fırsatı da görünmektedir.45 -50 yaş üstü şimdiye kadar duygusallıklarından epey zarar gördülerartık daha mantıklı olacaklar. Kuantum düşünce sistemi sizin için çalışacak bu yıl. Özeniniz ve imajınız konusunda çok dikkatli olmalısınız…

***2013'de Aslan Burcu

Gitmek ya da kalmakişte bütün mesele bu olacak. 2013 Aslan’laramaddi alanda rahatlama getirecektir. Yabancılarla ilişkiler ve ortaklıklaruzun seyahatlermedya ve eğitim alanında başarı ve hukuk alanında olumlu gelişmeler. Yine bu dönem içerisinde başlayacak bir süreç10 Ocak yakınlarındabüyük bir dileğinizin de sonunda gerçekleşmesini sağlayıp2013’üyaşamınızın önemli yıllarından biri haline getirebilir. Son yıllarda ummadığınız kadar başarılı bir iş ve kariyer fırsatı size verecek.

Hak etmediğiniz işlerde çalıştığınızı düşünüyorsanızartık sizi daha fazla kaldıracak ve sizi daha iyi bir çizgiye getirecek. İş ve kariyer konusunda hayat görüşünüz değişecek ya aynı yerde kalıp başarılı olacaksınız. Veya rüzgârları arkanıza alacaksınız Rüzgârı ne zaman arkanıza alabileceğinizine zaman da sakin bir limana sığınmanız gerekeceğini bilmeniz çok önemli. Peki bunu nasıl yapacaksınız? İş ve finans alanındaki dalgalanmalaraonlar gerçekleşmeden önlemler alabilir; aşk hayatındaki iniş ve çıkışları yumuşatacak yaklaşımları belirleyerek vakit kazanabilirsiniz. Yine eğer dikkat etmezseniz Keyfin sonu yüklü harcamalara dönüşecek ise o yılbu yıl olabilir…

Güzel şeylerde var . Fark edileceksiniz; tanımak istediğiniz kişilerle yakınlaşmakta zorluk çekmeyeceksiniz büyüleyici bir zamanlar geçirebilirsiniz. Kasım sonları ile Aralık başıartık yavaşlamak ve geri çekilmenin vakti gelmiş olacak. Enerjinizde düşüşler görülebilir. Vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Çocuk sahibi olmak isteyen Aslan’lara da bir hamilelik haberi getirecektir bu dönem…

***2013'de Başak Burcu

1 Ocak yakınlarındakariyer gelişimine doğrudan veya dolaylı olarak etki edebilecek birçok olumlu gelişme yaşamaya başlayacaksınız. Bu dönemdeki hamlelerinizdaha girişim aşamasındayken bile ses getirip isminizi ön plana alabilirler. Terfi etmek(Şirketiniz içinde olabilir)daha uygun çalışma şartlarına sahip bir kuruma geçmekyurtdışında çalışmaya gitmek de yine dönemin konularından olabilirler. Yılın ilk 6 ayı sizin aylarınız.
Ünlü başaklarmedya içerisinde güzel projelerde yer alabiliruzun soluklu ve geleceğe yönelik işlere imza atabilirlerbu konuda diğer burçlara göre oldukça şanslı olacaklar. Ayrıca yeni bir ev satın alma ve var olanı çok daha güzel bir yaşam ortamı olacak şekilde tekrar dekore etmeyılın ana konularından olacaklardır. Hayatınızda yükselişler yaşarken 2 ayrı şans ile karşılaşacaksınız. Bilhassa Haziran ayına çok dikkat edin sevgili Başaklar... Takıntılarından dolayı hep geri kalanlar. Şimdi onlardan kurtuluyorlar. Kariyerlerinin doruk noktasında olacaklar. Ama bunu yaparken de savaş verecekler. Artı ve eksi bir arada olacak.

Yine 13 Ağustos tarihleri ile Ekim ayının tümünde sizi bekleyen Mars2012 yılının Haziran ve Temmuz aylarında yaşanılan konuların2013 yılının ilk 6 ayında da fazlası ile gündeme geleceğini gösteriyor. Bazılarınız küçük sağlık sorunları yaşayabilirler. Burcunuzdaki gezegenler eski ilişkilerin gündeme gelmesigeçmişten kişilerin karşınıza çıkmasıHaziran 2010’daki olayların tekrarlanması da 2013 temalarını şekillendirecek roller oynayabilirler. Uykusuz geceler yaşama ihtimaliniz olabilir…

2013'de Terazi Burcu

Fazlası ile temkinli olmak zorunda kalacağınız bir yıla giriyorsunuz.Evlilik ve ilişkilerde zaman zaman içsel çatışmalar yaşayacağınızzor bir yıl. Her ne kadar Jüpiterortaklıklarişbirlikleri ve evlilik ile ilgili güzel dönemler ve yeni sayfalar vaat etse deyanlış karar veya tercihler ile başlamış ilişkilerin sona ereceği bu dönem; özellikle 12 Mart'tan itibaren sürpriz gelişmelere hazırlıklı olunişinizi ve kariyerinizi riske atacak heyecanlı tavırlardantartışmalardan uzak kalmak gerekiyor. Bu dönemde iş değişiklikleriiş seyahatleriiş yüzünden gerginlikler artabilir sonuçları da olumsuz olabilir…

Bunun yanında parasal kaynaklarınızda daralmalar var Burcunuzdaki Satürn’ün yanında Mars’ın da 12. evinizdeki hareketigizli düşmanlıkların ve sorumlulukların fazlası ile artacağıevlilik ve ilişkilerde zaman zaman içsel çatışmalar yaşayacağınızzor bir yıl olarak görünmekte. Daha kararlı olduğunuz takdirdegeçmişte yaptığınız hatalarla yüzleştiğiniz takdirde çok daha kesin ve net kararlar verebilirsiniz.Yine zayıflamakişisel bakımbeden güzelliği gibi konularbu yıl ön plana çıkabilirler. Ancak; zayıflamanızkoşuşturma canın artmasının bir yan etkisi de olabilir.

Birkaç iyi haber de var. Jüpiter’in Haziran ayında uyumlu olduğunuz İkizler burcuna girmesi ile güzel değişimler yaşayacaksınız Terazi'lerin yılı başlıyor ve muhteşem bir yaz sizleri bekliyor. Geçmişte sizi sıkanzorlayan koşulları tamamen unutabilirbüyük değişim ve yenilikler için hazırlıklar yapabilirsiniz. Hâlâ eski ilişkinizin yasını tutuyorsanız ve yeni bir aşka hazır değilsenizbiraz beklemeyi tercih edebilirsiniz. Aşkta yaşayacağınız en mutlu günyılın en şanslı günü olan 28 Haziran 'evet' diyebilirsiniz…

***2013'de Akrep Burcu

İlk 6 ay boyunca büyük bir başarı sizleri bekliyor. İş kurabilirbüyük işlere dâhil olabilirsiniz. Ondan sonraki dönemde de gayrimenkule yönelecekler bazılarınız. Ortaklıklarevlilik ve para konusunda en yüksek verimi sevgili Akrepler alacaklar. İş hayatınızı bir süredir Uranüs yönetiyordu. İş faaliyetleriyle ilgili bir dalgalanma nedeniyle gelirdeki düşüşler Ya da şok eden değişimler yaşıyordunuz veya tam tersine değiştirmek istediğiniz sektöriş yerielemanlarla ilgili hiçbir ilerleme kaydedemiyordunuz.
Satürn’ün burcunuza girmesi ile beraber 2.5 yıllık bir rahatlama dönemine gireceksiniz Dönemin sorunlarını gidermekle kalmayıpsizemaddi açıdan daha da büyük refah sağlayabilecek bazı şartları getirecektir. Jüpiter’inde burcunuzun karşıtı Boğa burcunda bulunmasıevlilikortaklıklarsözleşmeleranlaşmalar gibi konuları daha da fazla ön plana çıkartırkenhayatınızda artık ilişkilerinizde daha huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğinizden eminim.. Eğer ilişkilerinizde problemler var isesevgilinizden ayrılabilirsize her yönü ile daha da fazla anlayacak bir yeni ilişkiye girebilirsiniz. Aile ilişkileri hiç olmadığı kadar iyi gelişirkenevinizi yenileme veya hoşunuza gidecek yeni bir eve alma taşınma şanslarıyla da karşılaşacaksınız…

***2013'de Yay Burcu

Varlığınız birilerine dokunuyor… Yılın ilk 6 ayı boyunca Kuantum düzeyindeki ilişkilere dokunan GezegenAy ve Güneş hareketleri hayatınıza yön vermeye çalışırken. 2013 yılında başlayacak olan güneş tutulması uzun yıllardan beri devam edensosyal ilişkilerinizdeki bazı karışıklıkları sona erdirecek. Evlilikortaklıkişbirliklerianlaşmalar gibi konularda yeni gelişmeler ya da açılan yenibeyaz sayfalar anlamına gelecekse de15 Haziran tarihindeki Ay tutulmasıyaşamınızın her alanında ani sürprizlere neden olacak şartları getirebilir.
Aşk hayatınızda büyük ve olumlu gelişmeler olurken. Bilhassa sağlığa dikkat etmeniz gerekecek. Ayrıca bu dönem Şans oyunlarısporsanat ve yaratıcılık ile ilgili her alanda olumlu gelişmeler barındırabilirler. Yılın ilk 6 ayı kilo almakaşırı oburluk gibi konular gündeme gelirken14 Eylülde yaşamınızdaki pek çok şeyi değiştirmeniz gündeme gelecektir. Bazı Yay burçları aileler bu dönem sonrasındaçocuklarını veliaht ilan edip onlaramaddi açıdan daha da büyük refah sağlayabilecek bazı şartları getirecekler. Yaylar için çocukları ile gurur duyacakları bir yılı göstermekte. Yine bazılarınız evlilik gibi kararlara gidecekler. 2013 yılının 2. yarısından sonra ya evleneceksinizya yanlış giden bir ilişkiye son… Yorucu ama başarılı bir yıla giriyorsunuz…

***2013^de Oğlak Burcu

Bir şeyler filiz vermeye başlayacak.1 Ocak 2013 artık değişim zamanı. Artık bir şeyler filiz vermeye başlayacak. Çünkü siz değiştiniz veya değişimi kabul ettiniz. Son bir buçuk yıldan beri beklediğiniz iş fırsatlarıyla veya hak ettiğiniz şanslar ile karşılaşamıyordunuz. Çok çektiniz ve uzun zamandır da sonuç almayı bekliyorsunuz ancak bir türlü istediğiniz gelişmeleri denetimleyemiyorsunuz İş hayatında da bazı ortaklıkların sonlanmasıişbirliklerinin kesilmesianlaşmalar veya sözleşmelerin fesih edilmesi gibi zorlayıcı şartlar gündeme gelebilmiş. Ancak; hepsi bitti…

İyi niyetlerle kurulmuş ve sağlam temeller üzerine oturtulmuş her türlü birliktelikAy tutulmasının sınavlarına direnip ayakta kalacaktır. Venüs’ün retro yaptığı Nisan ile Temmuz 2013 arasındaki dönemde psikolojik baskıların son bulacağıkısıtlamaların aşılacağıyaşamın herhangi bir alanındaki önemli risk veya tehlikelerin güçlerini kaybedeceği bir dönemi başlatacak. Daha fazla dinlenebilecek. Sağlığınızla ilgili olarak doğabilecek her türlü sorun da hızla çözümlenecektir. İçsel korkularınızı çok daha kolay aşacaksınız. Çevrenizde daha istikrarlı dostluklar ve arkadaşlıklar kuracaksınız. Uzun zamandan beri unuttuğunuz hayatın keyfini yaşayacaksınız. Ani ev ve ani şehir değişikliğinde sizi fazlası ile mutlu edecektir…

***2013'de Kova Burcu

Endişeler yaşamınızdan çıkacaklar. 1 Ocak 2013 seyahatlerinyolculukların çok fazlası ile olacağıhayatınızda büyük fırsatlar yaşayacağınız bir yıla giriyorsunuz. Mülk satın almakborçlarınızı ödemekyeni gelir kaynakları ile karşılaşmakaile büyükleri ile olumlu ilişkilere girmekiş hayatında kazanmak ve vermek gibi konuların fazlası ile gündeme geleceği bir yıla giriyorsunuz. 2013 yılının ilk 6 aylık dönemindekredi borçlarınızı ödemekbankalar ile ilgili problemlerinizi halletmek fırsatlarınız arasında olacak.
Mülk almak ve satmakâşık olmakçocuk sahibi olmakçocuklarla ilgili sorunlu süreçlerin bitmesişansın normale oranla daha bol olması gibi olumlu konuları da yaşamınıza dâhil edecek sanat veya spor alanlarında başarı kazanmak gibi konularınız ön plana alacaktır. Yılın ikinci yarısının ana konularından biri. Jüpiter’in İkizlere girmesi ile beraberaşkçocuklargibi konular ön plana çıkarkendaha akılcı ve gerçekçi kararlar vereceksiniz.

Bazı Kova hanımları ikiz çocuk sahibi olacaklar. Yaşamınızda iki yıllık dönemde özel bir rahatlama ve ilerleme dönemini gösterirkenyaşadığınız hayattan daha fazla zevk alacaksınız. Yıl sonu vergilerdış ekonomiler yüzünden kriz ile mücadele etmeye çalışan yorgun bir Kovaama buna rağmen yine de krize girmeyen güçlü bir Kovalar. Ama unutmayınız ki2013’de kıyamet falan kopmayacaktır. Eğer bir kıyamet arıyor isekbu bazı borçluların kıyameti olacaktır...

***2013'de Balik Burcu

2013Balık burcu için çok çok önemli bir yıl. NeptünBalıklar için paranın ön planda kalacağı bir dönem olacak. 4 Mayıs'a kadar kaynak yaratmayatırım yapmadüzenli gelirde artışları mümkün kılma gibi konularda en şanslı burçlar olan Balıklaryılın ikinci yarısında sık sık seyahat etme fırsatları da bulacaklar. 24 Hazirana kadar kariyerinizi çok daha hızlı ilerletmenizi sağlayacak imkânlar sunan kurumlara transfer olmak gibi bir şans da getirebilir.
Neptün yaratıcı kabiliyetlerinizi arttırırkeniş dünyanızı zenginleştirecek. Ve yaşama daha ruhsal bakmanıza yardım verecek. Yalnızca Neptün’ün çözücü ve dağıtıcı etkileri sebebi ile hayatınızda sağlama aldığınız kalıplarçözülmelerşaşırtıcı bir şekilde problemler görebilirsiniz. Pek çoğunuz ev ve yaşadığınız yerde önemli değişiklikler yaşarkenbazılarınız kariyer hayatlarında da yeni ve büyük fırsatlar ile karşılaşacaklar. 2012 Balık burcu için çok çok önemli bir yıl.

Geçmişte sıkıntılar çekmiş olan Balık burçları hayatlarında önemli bir rahatlama ve önemli bir ilerleme dönemine girecekler. Yaşam ile ilgili korkuların daha azalacağıhayatın daha yoğun yaşanacağı bu dönemler özel fırsatlar ile de karşılaşabilirsiniz.. 2013 yılısizitekrar aşık olmakçocuk sahibi olmak veya sanat alanında başarılar kazanmak gibi çok güzel etkilerle karşılayacaktır.

 

 

2284
0
0
Yorum Yaz